Y U K L E N I Y O R . . .

Kurumsal

Doğa Network Bilişim Sistemleri ve Danışmanlık Hizmetleri, 2016 yılında ticari hayatına start vermiştir. 

Sürekli güncel ve yenilikçi yaklaşımını, mesleki sahada edindiği bilgi ve tecrübe ile harmanlayan Doğa Network, kurumsal firmalara bilişim projeleri, donanım destek ve hizmetlerinin yanı sıra web tabanlı projeler üretmeye ve müşterilerinin bu ihtiyaçlarına da tek elden cevap vermektedir.

Çok dallı bir Network firması olmanın avantajını kullanan Doğa Network, başta proje ve danışmanlık hizmeti olmak üzere, yapısal kablolama, network, telefon santrali, sistem altyapısı çözümleri, Firewall, ISO 27001 Belgelendirme, KVKK (6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) danışmanlığı web, iOS, Android, Windows gibi birçok platformda yazılım geliştirme, web tasarım, masaüstü uygulamaları konularında, kendi alanlarında uzman çalışma kadrosuyla hizmet vermektedir.

Bizler teknolojinin erişebildiği her lokasyonda varız ve muhteşem işler yapmak için yola çıktık.

 

Alanlarında tecrübeli personelimiz ile müşterilerimiz için en net çözümleri sağlamayı hedeflemekteyiz.  Oldukça hızlı değişen teknoloji dünyasına mutlak bir aşk ile bağlıyız ve işimizi seviyoruz.

 

Yeni trendleri, teknolojileri mutlaka deneyimleyen ve keşfeden harika bir AR-GE ekibine sahibiz. Edindiğimiz tüm tecrübeleri Müşterilerimizin kullanımına sunuyor ve dokunduğumuz projelere kalite katıyoruz. Geniş bir teknoloji yelpazesine sahip şirketimizde; Profesyonel IT Danışmanlığı, Network Security Çözümleri, Cloud Mimarisi, Voip Santral Sistemleri, Güvenlik Kamera Sistemleri, Network Mimarisi Oluşturma, Sunucu ve Firewall Sistemlerinin Entegrasyonu, Antivirüs Çözümleri, Mobil Uygulama Geliştirme, Dijital Network Pazarlama, Sosyal Medya Danışmanlığı, SEO Çözümleri, Web Site Yazılım ve Tasarım, E-Ticaret Çözümleri alanlarında hizmet sağlamaktayız.  Her alan için ayrı bir departmana sahip şirketimiz, deneyim ve tecrübeyle paralel ilerleyen değerli bir ekibe sahiptir.

Projeniz mi var?
Bize Ulaşın.